В кінотеатри повертаються трилогії “Хоббіт” та “Володар перснів”

Автор: Марія Супрун
20:23 03.02

У лютому на великі екрани повертаються трилогії “Хоббіт” та “Володар перснів”. Марафон екранізацій культових книг Джона Р.Р. Толкіна стартує 4 лютого в українських кінотеатрах.

В кінотеатри повертаються трилогії “Хоббіт” та “Володар перснів”

Першим глядачі побачать фільми “Хоббіт: Несподівана Подорож” та “Володар перснів: Братство персня”, а далі щотижня виходитиме наступна частина кожної з трилогій.

Стрічки трилогії “Хоббіт” вийдуть на екрани у дубляжі у форматі 2D, “Володар перснів” – мовою оригіналу та у форматі ІМАХ.

Нагадаємо, що перший фільм серії – “Володар перснів: Братство персня”– вийшов у кінотеатральний прокат у 2001 році. У центрі сюжету – сором’язливий хоббіт Фродо Беґґінс, що успадковує золотий перстень. Він знає, що прикраса має надзвичайну силу, але навіть не здогадується, що це секрет порятунку або поневолення усього світу. Тож тепер Фродо має стати героєм, якого ще не бачив світ. Саме тому у супроводі чарівника, ельфа, гнома, двох чоловіків і трьох вірних друзів-хоббітів він вирушає у небезпечну подорож, щоб врятувати землю і людей, яких він любить.

Режисером усіх шести стрічок став Пітер Джексон, а головні ролі виконали Елайджа Вуд, Іен Маккелен, Шон Естін, Віґґо Мортенсен, Орландо Блум, Джон Ріс-Девіс, Еванджелін Ліллі, Річард Армітедж, Люк Еванс, Мартін Фріман та інші.

Нагадаємо, фестиваль гігантських ліхтарів повертається на Співоче поле – дата і програма.

Великий Київ у Google News

підписатися