Саміт перших леді та джентльменів: Діана Науседа прибула з Литви до Києва

Автор: Марія Супрун
11:43 23.07.2022

Сьогодні, 23 липня у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської відбудеться Другий Саміт перших леді та джентльменів.

Саміт перших леді та джентльменів: Діана Науседа прибула з Литви до Києва

Так, перша леді Литви Діана Науседа вже прибула до Києва. Про це повідомив у своєму Twitter президент країни Ґітанас Науседа.

Саміт покликаний вкотре привернути увагу світу до повномасштабної війни, яка вже п’ятий місяць триває в центрі Європи. Головною темою цьогорічного заходу стане людина. Адже саме збереження й відновлення людського капіталу є запорукою успішної відбудови країни.

Також важлива тема саміту – повоєнна відбудова України, майбутнє нашої держави та світу в контексті цієї відбудови. 

У межах Саміту й на основі державної благодійної платформи United24 уже почався збір коштів на спеціальні реанімаційні автомобілі для України. Такі автівки обладнані всім необхідним, щоб доправити до лікарні важкопоранених: кисневими балонами, кардіомоніторами та дефібриляторами, електрокардіографами та апаратами штучної вентиляції легень. Приблизна вартість одного такого автомобіля – 100 тис. євро.

Захід заплановано у форматі телемосту між різними країнами світу: Україною, Польщею, Бельгією, Великою Британією та США. Учасники зможуть взяти участь у саміті як онлайн, так і особисто відвідавши Україну. До участі у події також запрошені знаменитості, провідні світові експерти та високопоставлені особи, а сама подія транслюватиметься у понад 20 країнах світу.

Свою участь у саміті вже підтвердили світові зірки: посол доброї волі ЮНІСЕФ Девід Бекхем, знамениті актори Річард Гір, Ештон Катчер та Міла Куніс, всесвітньо відомий журналіст Пірс Морган та інші.

Нагадаємо, минулого року пройшов перший саміт леді і джентльменів. У заході взяли участь 11 перших леді з Бразилії, Ізраїлю, Латвії, Литви, Лівану, Коста-Рики, Німеччини, Сербії, Хорватії, дружина президента Європейської Ради та перша леді України. Серед учасників — колишня перша леді Марина Порошенко.

Великий Київ у Google News

підписатися