Марина Порошенко взяла участь у саміті перших леді та джентельменів

Автор: Тетяна Сененко
16:21 23.08

Перша леді України Олена Зеленська відкрила перший київський саміт перших леді та джентльменів. У саміті перших леді та джентльменів у Києві візьмуть участь 11 гостей, серед них і колишня перша леді Марина Порошенко.

Марина Порошенко взяла участь у саміті перших леді та джентельменів

 Модератором дискусії на саміті стала відома українська ведуча й амбасадор ООН з питань народонаселення Маша Єфросиніна.

Центральну панель дискусії закінчили. Олена Зеленська, скріншот із відео Під час відкриття дружина українського президента заявила про необхідність створення міжнародної платформи з реалізації проєктів для поліпшення добробуту людей, зосередитися на питаннях рівності, розвитку людини, доступності медичних і освітніх послуг.

Читайте також: Парад, дрон-шоу, концерт Андреа Бочеллі: заходи до 30-річчя незалежності України

“Сучасний світ не завжди встигає реагувати на нові виклики. Вони вриваються без запрошення і стуку. Яскравий приклад показав 2020 рік. Ми ще не встигли загуглити слово “Ухань” і “коронавірус”, а Covid-19 вже захопив планету. Коронавірусна криза показала, що виклики стосуються усіх країн, незалежно від ВВП й індексу щастя”, — сказала Зеленська.

Читайте також: У Києві відбудеться перший в історії Саміт перших леді та джентльменів

Нагадаємо, у заході візьмуть участь 11 перших леді з Бразилії, Ізраїлю, Латвії, Литви, Лівану, Коста-Рики, Німеччини, Сербії, Хорватії, дружина президента Європейської Ради та перша леді України. Серед учасників — колишня перша леді Марина Порошенко.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися