Саме українська влада несе відповідальність за безпеку “Азовців”, яким наказала здатися у полон росіянам – генерал Кривонос 

Автор: Ольга Даниленко
10:01 06.08

За масове вбивство українських військовополонених в Оленівці відповідальна чинна влада, яка наказала Азовцям здатися у полон і не змогла їх захистити: “Ви несете відповідальність за цих людей. Ви несете відповідальність за те, що “просрали” Південь України”. 

Саме українська влада несе відповідальність за безпеку “Азовців”, яким наказала здатися у полон росіянам – генерал Кривонос 

Таку думку висловив генерал ЗСУ, перший заступник командувача Спеціальних операцій 2016-2019 рр., заступник секретаря РНБО 2019-2020 рр. Сергій Кривонос.

За його словами, через невірно прийняті чинною владою рішення і не проведення підготовки до війни величезна кількість вмотивованих навчених українських військових потрапили в оточення, і після тривалої оборони виконали наказ президента – здалися у полон.

Підкреслюю здалася у полон, а не евакуаційні засоби. Не треба брехати. І всі військові чітко розуміють, що їх змусили здатися у полон. А якщо змусили, будьте ласкаві прийняти всі заходи, щоб їх захистити, а не розповідати зараз, що Червоний Хрест не захотів щось робити, ще там хтось не захотів. Ви несете відповідальність за цих людей. Ви несете відповідальність за те, що просрали Південь України”, – пояснив генерал в ефіри Радіо НВ”.

Також Кривонос наголосив, що всі росіяни, які брали участь у масовому вбивстві українських військовополонених в Оленівці обов’язково мають бути знищені у будь-якій точці земної кулі”. 

Читайте також: Винні у провалі оборони України не в армії, а в Офісі президента, парламенті та Кабміні – голова Фонду “Повернись живим” Тарас Чмут  

Нагадаємо, росіяни обстріляли колонію в селі Оленівка Донецької області. У результаті обстрілу загинули кілька десятків українців, зокрема, представників полку “Азов”. У полку “Азов” оголосили про полювання на усіх причетних до цього масового вбивства. РФ досі не допускає Червоний хрест до Оленівки, де загинули українські полонені.   

Як повідомляв “ВК”, захисники Маріуполя на південному сході тримали оборону 82 дні. За домовленостями України та РФ, українські бійці, у тому числі члени полку “Азов”, були вивезені на територію, яку контролює РФ.   

Читайте також: Здача Азовців у полон була помилкою. Ми віддали на розправу людожеру наших людей – військовий експерт 

Великий Київ у Google News

підписатися