Сам би грав. У столиці пройде Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька»

Автор: Любава Лисичкіна
23:53 08.05

Колекційні авторські ляльки, виконані в різноманітних техніках, ведмедики Тедді та їх друзі, кастомізовані ляльки, ляльковий одяг, взуття, меблі та багато інших різних аксесуарів – все це очікує на відвідувачів.

Сам би грав. У столиці пройде Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька»

Як ідеться на сайті виставки, захід відбудеться з 28 по 30 травня. Це буде XXIІ Міжнародна виставка авторської ляльки.

Центральний творчий майданчик «Арт-лялька» представляє авторські роботи майстрів-лялькарів, а також нові тематичні проекти відомих авторських колективів на відкритих виставкових подіумах. Для зручності експонентів та відвідувачів розподілений на такі тематичні зони: «Авторська лялька», «Арт-лялька», «Ляльки reborn», «Ведмедики Тедді та друзі», «Blythe&Со».

Заплановано проведення традиційних конкурсів – конкурс авторських робіт «Модна Лялька – Світ ляльок. Поезія та естетика», «Мій улюблений ведмедик», а також конкурс дитячої творчості «Модна Лялька – Улюблений книжковий герой». Переможці серед учасників конкурсів отримують призи від організаторів виставки.

Організатор пропонує відвідувачам цікаву програму, яка включатиме тренінги, лекції, а також майстер-класи від майстрів та творчих студій.

Місце проведення: МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15 (метро Лівобережна)

Години роботи: п’ятниця-субота з 10.00 по 19.00; неділя з 10.00 по 17.00

До слова, в Києві пройде фестиваль мистецтв Anne de Kyiv Fest.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...