Ринок праці у листопаді: чи поменшало безробітних у столиці

19:07 17.11.2020

Станом на початок листопада 2020 року в столиці на обліку в районних філіях Київського міського центру зайнятості перебували 24 тисячі безробітних. У порівнянні з попереднім місяцем рівень безробіття у Києві не змінився, а от у порівнянні з листопадом-2019 – зріс втричі.

Ринок праці у листопаді: чи поменшало безробітних у столиці

Як розповіли у Київському міському центрі зайнятості, наразі у їхній базі налічується понад 10,6 тисячі актуальних вакансій.

Всього з початку року в столичній службі зайнятості зареєструвалися 46,7 тисячі громадян. За цей час 11,6 тисячі осіб працевлаштувалося за сприяння служби зайнятості.

За рівнем зайнятості населення столиця з показником 62,1 відсотка традиційно утримує лідерство серед регіонів держави (середній рівень зайнятості по Україні – 56,7%).

Водночас, у Києві один з найнижчих в державі (друге місце, після Харківської області) рівень безробіття населення у віці від 15 до 70 років в державі – 6,6 % (по Україні – 9,2%). 

За період з 12 березня, коли було введено карантин, до 30 жовтня зареєструвалося 33,5 тисячі безробітних проти 11,7 тисячі за аналогічний період минулого року. За цей час було забезпечено роботою 8,9 тис. осіб.

Читайте також: Рейтинг найбільш оплачуваних вакансій у Києві (СПИСОК)

Нагадаємо, у вересні у столиці було понад 25 тисяч безробітних, у жовтні – понад 24 тисячі. Це також втричі більше, ніж торік. Раніше ми розповідали, як отримати допомогу, якщо ви втратили роботу під час карантину.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...