Рятувальники оголосили про небезпеку. На Київщині очікується руйнівний град

Автор: Тетяна Сененко
11:09 22.04

Сьогодні на Київщинині очікується грозова погода, оголосили про перший рівень небезпеки через можливий град і шквальний вітер.

Рятувальники оголосили про небезпеку. На Київщині очікується руйнівний град

Про це йдеться у повідомленні Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, рятувальники попередили про грози та град у Київській області.

За інформацією УкрГідрометцентру, у найближчу годину з утриманням до кінця дня грози, подекуди град (І рівень небезпечності, жовтий)”, – вказано у повідомленні.

Як ми писали раніше, фахівці нагадують, що під час грози слід вимкнути електроприлади, зачинити всі вікна, не підходити до вікон, не братися за металеві вхідні двері.

На природі слід спуститися в низину, відійти від поодиноко стоячих дерев (стовпів, вишок), відійти подалі від водойм, зняти із себе металеві речі та покласти окремо від себе, якщо є гумові або поліетиленові речі, то ними можна вкритися (підкласти під себе), у лісі слід сховатися під невисокими деревами або в кущах.

Під час грози не можна: ховатися під дуже високими деревами, сидіти на галявинах, ховатися під скелями, купатися, йти на відкритій місцевості в мокрому одязі або щільною групою.

При падінні дерев чи гілок, при травмуванні людей тощо необхідно негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

Крім того, на Київщині вночі 24-27 квітня очікуються сильні заморозки у повітрі 0-3° (II рівень небезпечності, помаранчевий).

 

Великий Київ у Google News

підписатися