Насувається негода: на Київщині очікуються грози, град та заморозки

Автор: Марія Супрун
14:45 21.04

У Київській області очікується погіршення погодних умов.

Насувається негода: на Київщині очікуються грози, град та заморозки

За інформацією Укргідрометцентру, у найближчу годину з утриманням до кінця дня 21 квітня грози, подекуди град (І рівень небезпечності, жовтий).

Фахівці нагадують, що під час грози слід вимкнути електроприлади, зачинити всі вікна, не підходити до вікон, не братися за металеві вхідні двері.

На природі слід спуститися в низину, відійти від поодиноко стоячих дерев (стовпів, вишок), відійти подалі від водойм, зняти із себе металеві речі та покласти окремо від себе, якщо є гумові або поліетиленові речі, то ними можна вкритися (підкласти під себе), у лісі слід сховатися під невисокими деревами або в кущах.

Під час грози не можна: ховатися під дуже високими деревами, сидіти на галявинах, ховатися під скелями, купатися, йти на відкритій місцевості в мокрому одязі або щільною групою.

При падінні дерев чи гілок, при травмуванні людей тощо необхідно негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

Крім того, на Київщині вночі 24-27 квітня очікуються сильні заморозки у повітрі 0-3° (II рівень небезпечності, помаранчевий).

Нагадаємо, у столиці тим часом зацвіли перші сакури.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...