Розкрадання 72 млн грн банку «Аркада»: ексголова та 8 співучасників постануть перед судом

Автор: Марія Супрун
12:38 30.11.2021

Завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно ексголови правління АТ АКБ «АРКАДА» та 8 співучасників за фактом привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва у сумі 72 млн гривень.

Розкрадання 72 млн грн банку «Аркада»: ексголова та 8 співучасників постануть перед судом

Як розповіли у прокуратурі, підозрюваний, обіймаючи посаду Голови правління банку «Аркада», разом зі своїми спільниками розробив та реалізував схему привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів «Еврика» та «Патріотика».

Так, шляхом видачі кредиту та подальшого проведення операцій, з фондів фінансування будівництва були виведені кошти у сумі 50 млн гривень. За аналогічною схемою, під виглядом кредитування товариства під заставу неіснуючого майна із активів банку виведено ще 22 млн гривень. Тобто банку було заподіяно майнову шкоду на загальну суму 72 млн гривень.

Наразі відносно ексголови правління та 4 службовців «Аркади» скеровано до суду обвинувальний акт за вчинення кримінального правопорушення у складі організованої групи за ч. 5 ст. 191 КК України, та 4 пособників – за ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України.

Зазначимо, що інвестори “Аркади” неодноразово мітингували під КМДА (ФОТО).

Нагадаємо, будівлю банку “Аркада” пустять з молотка за мільярд гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися