Розбійний напад та зґвалтування з ризиком заразити ВІЛ-інфекцією – двоє мешканців Київщини вислухали вирок суду

Автор: Галина Ворона
19:47 11.01

Суд засудив двох чоловіків до 7 та 9 років ув’язнення з конфіскацією половини належного їм майна. Одного з них визнали винним у сексуальному насильстві та розбійному нападі (ч. 1 ст. 153, ч. 2 ст. 187 КК України), іншого – у свідомому поставленні іншої особи в небезпеку зараження вірусом імунодефіциту людини, зґвалтуванні та розбійному нападі (ч. 1 ст. 130, ч. 1 ст. 152, ч. 2 ст. 187 КК України).

Розбійний напад та зґвалтування з ризиком заразити ВІЛ-інфекцією – двоє мешканців Київщини вислухали вирок суду

Про це розповіли у прокуратурі Київської області.

Подія сталася у лютому 2020 року в місті Біла Церква. Двоє чоловіків, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, вирішили вчинити розбійний напад на перехожу з метою заволодіння її особистими речами.

Один з них підійшов до жінки, схопив її за шию, завдав три удари ножем в область тулуба та почав вимагати віддати йому особисті речі. Після цього нападник повалив її на землю, почав душити і достовірно знаючи про те, що він хворий на ВІЛ-інфекцію, зґвалтував.

Тим часом його спільник забрав у потерпілої мобільний телефон і годинник. Крім того, співучасник нападу вчинив щодо потерпілої насильницькі дії сексуального характеру.

Прокурор у суді повністю довів провину чоловіків в інкримінованих злочинах. До набрання вироком законної сили чоловіки перебуватимуть під вартою. Крім того, вони мають сплатити понад 450 тис грн матеріальної та моральної шкоди.

Читайте також: Погрожуючи зброєю, згвалтував власну доньку. Шокуючий злочин в столиці

Нагадаємо, мешканець Київщини проведе за ґратами 15 років за згвалтування дитини.

Великий Київ у Google News

підписатися