Росіяни не зможуть миттєво захопити Київ, це просто нереально – Ярош

Автор: Володимир Хлєбников
19:59 28.12.2021

Росія сконцентрувала велику кількість військ, підтягнула установки розмінування, мобільні госпіталі, понтонні мости, що цілком може вказувати на підготовку до наступу з півночі. Разом з тим росіяни не зможуть миттєво захопити Київ.

Росіяни не зможуть миттєво захопити Київ, це просто нереально – Ярош

Про це заявив командувач Української добровольчої армії, радник головнокомандувача Збройних сил України Дмитро Ярош.

Вони (росіяни, – прим. “ВК”) вже підтягнули установки розмінування. Підтягнули понтонні мости. До речі, вони концентруються на чернігівському напрямку. Тобто, правду кажучи, київському… Треба звернути увагу на зенітно-ракетні комплекси, які мають прикривати пересування цих військових колон. Усе існує, і, слава Богу, наша розвідка це все бачить, за допомогою наших союзників у тому числі“, – сказав Ярош в інтерв’ю LB.ua.

Він допустив, що такі дії ворога цілком можуть бути залякуванням. Разом з тим, за його словами, штаб головнокомандувача Валерія Залужного, розуміє реальність загрози нападу.

Читайте також: Не ваша компетенція. Міноборони розкритикувало ініціативу КМДА про штаб тероборони

Ярош також оцінив можливість швидкого просування російських колон територією України в напрямку до столиці.

Буде чинитися спротив. Тому, відповідно, це доби, доби й доби. Не так просто завезти одну військову частину, а коли їх багато, це процес важкий і довготривалий. Тому йтиметься не про години. Тим більше, що Збройні сили України готуються до відбиття таких можливих сценаріїв з боку Російської Федерації. Тож легкої прогулянки в них усе одно не буде, Київ вони не зможуть миттєво захопити. Це просто нереально“, – зазначив він.

Мені здається, що їм (росіянам, – прим. “ВК”) дуже важливо активізувати зараз події на східному фронті для того, щоб максимально стягнути туди наші Збройні сили, а потім уже відкривати інші напрямки. Це гіпотетично, звісно“, – додав Дмитро Ярош.

Як повідомлялося, 27 грудня мер Києва Віталій Кличко провів нараду, на яких обговорив із силовиками дії міських служб та координацію всіх структур і підрозділів в умовах безпекових загроз.

Читайте також: 20 хвилин, щоб сховатися. Які сховища та укриття готові приймати киян у разі повітряної атаки

Великий Київ у Google News

підписатися