Росія здійснює підготовку до ведення довготривалої військової операції – міністр оборони

Автор: Любава Лисичкіна
21:15 17.05

Урядовець написав звернення у зв’язку з майбутнім самітом НАТО в Мадриді і розмістив його у соцмережі.

Росія здійснює підготовку до ведення довготривалої військової операції – міністр оборони

Як написав міністр оборони Олексій Резніков,  за багатьма ознаками Росія здійснює підготовку до ведення довготривалої військової операції. 

“Війна переходить у затяжну фазу. Ми бачимо, як на Херсонщині, у Запорізькій області російські окупанти активно здійснюють інженерні та фортифікаційні роботи, щоб за необхідності перейти до оборони”, – написав міністр.

Також він повідомив, що біля кордону з Україною білоруські війська здійснюють активні маневри, що змушує українську армію резервувати сили на випадок, якщо Москва дотисне Мінськ на вторгнення. З огляду на це Україна  хоче перемогти ворога і звільнити   території у найкоротший термін. Не дати Росії затягнути конфлікт.

“Тому ми дуже зацікавлені отримувати міжнародну допомогу, купувати зброю максимально швидко та у потрібних кількостях”, – наголосив він.

Резніков хоче, щоб Альянс дав відповідь на запитання – яке майбутнє він бачить для України.

“Буде прийнята Стратегічна концепція НАТО на найближчі 10 років. Яке місце побачить Європа для України в інтересах захисту своїх східних кордонів? Ми всі присутні тут думаємо про відновлення архітектури безпеки Європи як мінімум?Україна вже довела, що може бути надійним безпековим партнером. Посилення України – це посилення Європи на сході”, – йдеться у зверненні.

До слова, з “Азовсталі” виїхало не менше семи автобусів, Порошенко готовий долучитися до перемовин.

Великий Київ у Google News

підписатися