У ці хвилини держава-агресор Росія веде проти України комбіновану повітряну атаку, яка, за даними української розвідки, може мати тривалий характер.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
За даними розвідки, у першій хвилі ворог застосовує велику кількість ударних безпілотників, щоб перевантажити українську систему протиповітряної оборони та завдати ударів по цивільних об’єктах.
Надалі очікується застосування значної кількості крилатих ракет повітряного та морського базування, а також балістичних ракет.
Основні цілі Москви — об’єкти критичної інфраструктури, енергетичні підприємства, об’єкти життєзабезпечення великих міст, підприємства ВПК та будівлі органів державної влади.
У ГУР зазначають, що чергова масована атака свідчить про те, що Росія відкинула пропозиції щодо перемир’я, намагається підірвати стійкість України у війні за свою свободу.
Українців закликають серйозно реагувати на сигнали повітряної тривоги та обов’язково користуватися укриттями.
Як свідчить мапа, оприлюднена у моніторингових каналах, переважна маса шахедів спрямована на західні області України.

Читайте також: Внаслідок атаки на Полтаву пошкоджені 11 багатоквартирних будинків
Нагадаємо, ворог атакував Дніпропетровщину: восьмеро людей загинули, ще 11 – поранені.


