Російський льотчик після удару по “Охматдиту” звернувся у чат-бот української розвідки

Автор: Любава Лисичкіна
19:16 11.07

Він передав Головному управлінню розвідки Міноборони документи щодо діяльності його військової частини та приватні фото командного складу.

Російський льотчик після удару по “Охматдиту” звернувся у чат-бот української розвідки

Як NV повідомило джерело у розвідці, російський військовий 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії написав, що шокований ударом по Охмадиту.

Він заявив, що, як і дехто з його колег, не розуміє, для чого їх примушують бити саме по цивільній інфраструктурі України.

З огляду на це військовий вирішив передати Україні документи щодо діяльності його військової частини та приватні фото командного складу 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії.

Джерело NV зауважило, що серед матеріалів є документи з особових справ старшого офіцерського складу, персональні дані військових та членів їхніх родин тощо. Найбільшу ж цінність представляють грифовані документи 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії. Так, навіть первинне вивчення матеріалів доводить їхню важливість.

Відомо, 8 липня Росія здійснила масовану ракетну атаку на Київ – у місті виникли пожежі та руйнування. Також росіяни поцілили ракетою Х-101 у головний корпус дитячої лікарні «Охматдит». Загалом у лікарні пошкоджено 5 будівель. У бізнес-центрі на Солом’янці також були загиблі. У Шевченківському районі повністю зруйновано під’їзд житлового будинку, є жертви. Ще один медцентр був пошкоджений внаслідок повторного удару у Дніпровському районі –  там також повідомлялось про загиблих і поранених.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин