Російську модель “завернули” назад в аеропорту “Київ”

Автор: Тетяна Сененко
17:56 23.12.2021

Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» не пропустили в Україну російську модель, яка порушила порядок в’їзду на тимчасово окуповані території України та виїзду з них.

Російську модель “завернули” назад в аеропорту “Київ”

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби України.

Громадянка РФ прибула в аеропорт «Київ» авіарейсом із Варшави. Під час оформлення та необхідних заходів контролю прикордонники встановили, що росіянка неодноразово незаконно їздила в окупований Крим.

Охоронці кордону з’ясували, що росіянка 2000 року народження, останній раз відвідувала анексований Крим у липні 2021 року, де брала участь в модельних зйомках. Туди жінка потрапила авіасполученням з Москви.

Як результат, іноземка отримала відмову в перетині українського кордону, а ще прикордонники проставили їй заборону в’їзду на три роки та притягнули до адмінвідповідальності за ст. 204.2. КУпАП «Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї». 

 

Нагадаємо, рініше в Борисполі прикордонники заборонили в’їзд в Україну російському музиканту. Громадянин РФ прибув в Україну авіарейсом зі Стамбула.

Великий Київ у Google News

підписатися