Російські окупанти в Бучі “полювали” на медиків. Історія очевидиці

Автор: Володимир Хлєбников
14:46 19.06

У перші дні війни повномасштабного вторгнення росіяни вчиняли провокації в Бучі під Києвом. Вони робили псевдовиклики медичних працівників, щоб вбивати їх.

Російські окупанти в Бучі “полювали” на медиків. Історія очевидиці

Про такі дій окупантів розповіла Людмила Скакалова, фельдшер Бучанської підстанції екстреної медичної допомоги.

Жінка 27 років працює в екстреній медичній допомозі. Весь час пробула у Бучі. Вона розповіла, що у перші дні війни російські військові робили псевдовиклики для медичних працівників, де за адресою на бригаду чекав російський снайпер.

Навіть два рази були провокації. Там сидів снайпер російський, але ми не виїхали. Ми зрозуміли. І друга була у Бучі на бульварі Богдана Хмельницького, 10. Теж сказали, що нібито є поранені. Але не виїхали, тому що жодного наступного виклику не було на цю адресу. Тобто росіяни спеціально робили провокації для того, щоб знищити медичних працівників”, – розповіла фельдшер в ефірі телеканалу “Еспресо”.

Коли медиків евакуювали – на базі місцевої лікарні створили гуманітарний штаб, у підвалах там ховалися люди. Увесь час Людмила Скакалова пробула там.

Вона надавала медичну допомогу пораненим, хоча і не зізнавалася окупантам, що є медичним працівників. Саму лікарню розгромили окупанти.

Як писав “ВК“, у неділю, 19 червня, в Україні відзначають День медичного працівника

Дивіться також: Парамедик “Тайра” вже в безпеці: перше відео після звільнення з полону

Великий Київ у Google News

підписатися