“Романом” 8-річної моделі та 13-річного блогера займуться генпрокурор, МВС і кіберполіція

Автор: Галина Ворона
18:16 15.03

Скандал довкола “роману” 8-річної моделі з Києва Мілани Маханец і 13-річного блогера Паші Пая, що збурив мережу напередодні, набирає обертів. На ситуацію з дітьми відреагували відомі правозахисники та уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба.

“Романом” 8-річної моделі та 13-річного блогера займуться генпрокурор, МВС і кіберполіція

Зокрема, Микола Кулеба повідомив у соцмережі, що це вчора звернувся з цього приводу до Генпрокуратури, МВС і кіберполіції.

Відома в Україні криміналістка Ганна Маляр називає таку поведінку “педофільним мистецтвом” та посяганням на нормальний статевий розвиток.

Насамперед, це – посягання на нормальний статевий розвиток дітей, які це дивляться і які це зображують. По-друге, ті, хто на цьому заробляє, просто збагніть, що ви це все сієте туди, де самі живете. Вам не вдасться оминути цих плодів. Бо ви і ваші діти будуть жити, вчитись, створювати родину в тому середовищі, в яке ви ось так смітите своїм “педофільним мистецтвом”, – обурюється юристка.

Та все ж, за її словами, без експертизи в рамках кримінального провадження ці фото не можна називати розбещенням, яке вчиняють батьки стосовно дітей. 

Контент для педофілів часто роблять самі батьки з власними дітьми. Хтось робить хардкор для закритих сайтів, а хтось відкрито для інстаграму тощо. Можливість заробити на тому, що хтось буде мастурбувати на фото вашої дитини, а потім шукати її для вчинення вже злочинних дій – доволі дивна і небезпечна, як для люблячих батьків. Але де межа? Межа дуже проста і очевидна. Дитину можна одягти у дитячі речі і дитячі бантики, а можна а-ля мулєнруж і зробити з дівчинки звабливу жінку. Всі ж цю межу розуміють. Це зрежисований батьками, публічний “роман” 8-річної дівчинки з Києва і 13-річного хлопчика. Дівчинка має мільйони підписників по різних соц.мережах. Мільйони дітей хочуть так само стати об’єктами збудження для педофілів та заробляти на цьому гроші”, – додала Ганна Маляр.

Нагадаємо, 8-річна модель з Києва Мілана Маханец і 13-річний блогер Паша Пай активно публікують в Instagram сторіс, де постійно цілуються, а сама Мілана часто позує на фото у відвертому дорослому одязі. Все це відбувається за підтримки батьків. Цікаво, що Instagram не сприймає їхній контент як порнографію, а от Facebook ідентифікував нашу статтю про “молодих закоханих” з тими самими фото як дитяче порно та видалив.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...