Роковини розстрілів у Бабиному Яру в Києві – відеорепортаж

15:40 30.09

Вчора в Києві поминали жертв розстрілів у Бабиному яру. Саме 29 та 30 вересня відбулись перші масові вбивства. Ті два страшні дні забрали життя понад 30 тисяч євреїв. З поминальних подій в Києві пройшли Марш Пам’яті та відкриття інсталяції Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр” спільно з Національним історико-меморіальним заповідником “Бабин Яр”. “Великий Київ” був там і підготував для вас відеорепортаж, як все пройшло.

Роковини розстрілів у Бабиному Яру в Києві – відеорепортаж

Марш Пам’яті символічно пройшов тим же маршрутом, що ним в 1941 на смерть йшли євреї. Хода почалась від кінотеатру “Київська русь” та закінчилась спільною молитвою.

В ході поминальної програми Меморіальний центр Голокосту “Бабин Яр” та Національний історико-меморіальний заповідник “Бабин Яр” презентували скандальний проєкт на знак пам’яті загиблих євреїв 1941-го.

Він уособив інсталяцію, яку в соцмережах охрестили “дементорами”.

Бабий Яр
загрузка...

Детальніше про інсталяцію читайте тут: Неоднозначна інсталяція у Бабиному Яру: “розстріли” у дзеркалі, голоси мертвих та 6-метрові аудіотруби – фоторепортаж

Кореспондент “Великого Києва” роздивився інсталяцію та розпитав відвідувачів заходу, що вони думають про такі мистецькі об’єкти. Що йому відповіли – дивіться в нашому відео.

Читайте також: «Люди втрачали розум, намагалися покінчити з собою. Київ потонув у трупному смороді». Спогади очевидців про Бабин Яр

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...