Робота міської електрички під питанням? “Укрзалізниця” вимагає борг від “Київпастрансу”

12:27 02.06

“Київпастранс” заборгував “Укрзалізниці” понад 6 млн грн за ремонт рухомого складу міської електрички та використання інфраструктури.

Робота міської електрички під питанням? “Укрзалізниця” вимагає борг від “Київпастрансу”

Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.

Зокрема, зазначається, що залізнична компанія не отримала понад 3 млн грн за ремонт електропоїздів у 2019 р. та ще понад 3,2 млн грн за використання інфраструктури в грудні 2019—січні 2020 р.

Крім того, угода на ремонт поїздів міської електрички між “Укрзалізницею” та “Київпастранс” була підписана 24 квітня 2020 р., а перший поїзд надано для виконання ремонту лише 28 травня”, – говориться у повідомленні.

В “Укрзалізниці” кажуть, що після технічного огляду електропоїздів міської електрички виявлено низку несправностей, для усунення яких потрібен значний час.

Читайте також: Відео: електричкою з Троєщини на правий берег. «Какая разніца?»

загрузка...

Залізничники закликали “Київпастранс” виплатити борг для здійснення своєчасного ремонту рухомого складу й належного обслуговування інфраструктури, по якій курсує міська електричка.

Нагадаємо, у 2012 р. на баланс “Київпастрансу” для міської електрички було передано 10 електропоїздів.

Читайте також: Відновлення приміського залізничного сполучення під загрозою – “Укрзалізниця”

Як повідомлялось, запуск міської електрички, що планувався на 1 червня, відклали як мінімум до 7 червня. Офіційна причина – не завершений через карантин ремонт.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...