Робота Інспекції з паркування паралізована. Керівництво повідомили про підозру

Автор: Марія Супрун
14:41 16.08.2021

Міністерство внутрішніх справ спільно з Генеральною прокуратурою повідомили про підозру керівництво і низку працівників Інспекції з паркування, підпорядкованої Департаменту транспорту та інфраструктури КМДА. Роботу Інспекції паралізовано.

Робота Інспекції з паркування паралізована. Керівництво повідомили про підозру
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму телеграм-каналі. Він також зазначив, що розслідування стосується подій 2019-2020 років.

«Мене поінформовано, що наразі Інспекція обезголовлена і практично паралізована. Сервери і робочі станції Інспекції вилучені. Евакуація автомобілів, які суттєво перешкоджають дорожньому руху, не здійснюється. Водії безкарно паркуються на тротуарах і смугах громадського транспорту», – зауважив заступник голови КМДА.

За його словами, згідно з відкритими слідством документами, Національна поліція України перевіряє факти нібито перевищення службового становища керівництвом Інспекції у 2019-2020 рр.

«Діє принцип повної готовності до співпраці з правоохоронцями. Водночас необхідно якнайшвидше відновити діяльність Інспекції. Хаос на вулицях, безлад на в’їздах у лікарні, запарковані смуги громадського транспорту і анархія на пішохідних переходах – неприпустимі», – наголосив Усов.

Як відомо, 13 серпня співробітники Головного слідчого управління Національної поліції провели обшуки у приміщеннях КП «Київтранспарксервіс», Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації та приміщеннях компаній, які надають послуги з евакуації.

У КМДА такі масові обшуки вважають політичною акцією і системним тиском на міську владу з метою її дискредитації. Адже паралізована робота комунальних підприємств і структурних підрозділів КМДА створює перешкоди для втілення важливих для міста та киян проєктів.

Як повідомлялося, в Департаменті КМДА проводять обшуки щодо будівництва Подільського мосту.

Читайте також: Перевибори Київради можуть бути зовсім незабаром – Ємець

Великий Київ у Google News

підписатися