РНБО зацікавилась “російським QR-кодом” на акції антивакцинаторів в Києві

Автор: Володимир Хлєбников
20:57 24.11

Центром протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України виявлено російську інформаційну спецоперацію, спрямовану на максимальне зменшення рівня вакцинації населення України.

РНБО зацікавилась “російським QR-кодом” на акції антивакцинаторів в Києві

Про це йдеться у заві РНБО, оприлюдненій на її сайті 24 листопада.

Зокрема, у соціальних мережах та месенджерах, а також Telegram-каналах поширюються повідомлення про начебто негативні наслідки вакцинації. Підтвердженням реалізації спеціальних інформаційних антивакційних заходів зі сторони Російської Федерації є проведення чергового маршу противників вакцинації від COVID-19, учасники якої на плакатах “Стоп QR-код” розмістили QR-код, який дає перехід до вебсайту російської політичної партії “Єдина Росія“, – заявили в РНБО.

Разом з тим в мережі з’явилися пояснення від одних з організаторів сьогоднішніх мітингів: “Хтось приніс плакати з QR-кодами, які жодного відношення до руху “Права людини” не мають. Того ж дня у столиці одночасно проходило 6 акцій. Перевірили, що код веде на сайт партії Росії. Стверджуємо, що ці плакати – це провокація та дискредитація руху“.

Як повідомлялося, в середу зранку, 24 листопада, на мітинг противників обов’язкової вакцинації від коронавірусу у центрі Києва зібралися від кількох сотень до тисячі людей. Одним з організатором акції є рух “Права людини”, заснований Остапом Стахівим, якого підозрюють у спробі повалення державної влади.

Читайте також: Учасників мітингу проти вакцинації звинуватили в антисемітизмі (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися