Учасників мітингу проти вакцинації звинуватили в антисемітизмі (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
19:52 24.11

На мітингу біля Верховної Ради, який відбувся 24 листопада, прозвучали антисемітські висловлювання. Тим часом учасники так званого антивакцинаторського руху під час ходи центром Києва “перевернули” українські прапори.

Учасників мітингу проти вакцинації звинуватили в антисемітизмі (ВІДЕО)

Об’єднана єврейська община України звернулася до поліції.

Серед тих, хто виступав був чоловік, який під стінами Верховної Ради України звинувачував “ж*дів у владі, що знищують народ України“, – йдеться у повідомленні в Telegram ОЄОУ.

В організації переконані, що цей інцидент є випадком антисемітизму, тому вона звертається до ГУНП Києва із заявою про відкриття кримінального провадження.

Станом на 19:20 коментарів від Поліції Києва щодо “антисемітських висловлювань під Радою” не надходило.

Читайте також: У Києві близько тисячі людей без масок вийшли на марш проти “світової змови сил зла”

Слід звернути увагу, що єврейська община як доказ своїх заяв оприлюднила відео Telegram-каналу Klymenko Time, який пов’язуються із колишнім міністром доходів і зборів часів президентства Януковича Олександром Клименком. У ЗМІ цей канал неодноразово звинувачували в розповсюдженні “проросійських наративів”.

Одним з чоловіків на записі є керівник Добровольчого руху “ОУН” Микола Коханівський. Він дійсно керував частиною сьогоднішнього мітингу проти примусової вакцинації під будівлею Верховної Ради. Висловлювання про ж*дів належить не йому.

Klymenko Time

“Відзначилася” сьогодні й інша група “антивакцинаторів”, учасники якої провели мітинг біля будівлі СБУ, вимагаючи звільнення з-під арешту свого лідера Остапа Стахіва.

Так, під час ходи, а також на мітингу біля парламенту деякі антивакцинатори тримали “перевернутий” прапор України, тобто жовта смуга на ньому знаходилася згори, а синя – знизу. 

Що вони хотіли цим сказати, незрозуміло. Можливо, це було зроблено через незнання або щоб спровокувати негативну реакцію у ЗМІ та суспільстві.

Як повідомлялося, в середу зранку, 24 листопада, на мітинг противників обов’язкової вакцинації від коронавірусу у центрі Києва зібралися від кількох сотень до тисячі людей. Одним з організатором акції є рух “Права людини”, заснований Остапом Стахівим, якого підозрюють у спробі повалення державної влади.

Читайте також: Антивакси вийшли на мітинг в центрі Києві з QR-кодами “Єдиної Росії” (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися