Різдвяний гімн “Щедрик”: в Києві запустили мультимедійну виставку (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
17:05 12.01

В рамках масштабної кампанії “Щедрик: магія Різдва” в Києві запустили мультимедійну виставку «Щедрик: виставка» про шлях української мелодії від фольклорної пісні до відомого на весь світ різдвяного гімну.

Різдвяний гімн “Щедрик”: в Києві запустили мультимедійну виставку (ФОТО)

Як повідомляє МЗС України, сучасна мультимедійна інсталяція з’явилась в Музеї кіно Довженко-Центру (вул. Васильківська 1). Через звук, проєкції, анімації та кінетичні об’єкти виставка розказує історію «Щедрика».

Відвідати виставку можна впродовж 12–16 січня з 12:00 до 19:00. Вхід вільний за умов дотримання карантинних вимог.

«Уже сотню років Щедрик виконує важливу дипломатичну місію: в період Різдвяних свят українська мелодія у англомовній версії Carol of the Bells лунає по всьому світу і знайомить іноземців з багатою українською культурою. Цього року ми запустили кампанію, щоб розказати про історію головної мелодії Різдва, яку Україна подарувала світові. Ми продовжимо кампанію за кордоном, щоб якомога більше іноземців дізнались про історію Щедрика, Україну та її культуру», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Києві відкрили пам’ятну дошку Олександру Кошицю, який представив світові “Щедрика” (ФОТО, ВІДЕО).

Читайте також: 5 “Щедриків”, які зачарують вас. До 144-го дня народження Миколи Леонтовича згадуємо його найбільший шедевр

Великий Київ у Google News

підписатися