Річний звіт Київського міського голови Віталія Кличка: ТРАНСЛЯЦІЯ

Автор: Тетяна Сененко
11:20 15.12.2021

Сьогодні, 15 грудня, у Колонній залі КМДА відбувається звіт Київського міського голови Віталія Кличка про те, що було зроблено в столиці в 2021 році та про плани на наступний рік.

Річний звіт Київського міського голови Віталія Кличка: ТРАНСЛЯЦІЯ
оренда квартири Київ

Доходи бюджету столиці, порівняно з 2020 роком, збільшилися цього року на понад 7 мільярдів гривень. Навіть, в умовах кризи, яку спричинила пандемія коронавірусу.

ТРАНСЛЯЦІЯ

 

«Загалом цього року ми отримали майже 65 мільярдів гривень надходжень у бюджет. І вирівнялися з докризовим 2019 роком. Найбільше фінансування отримала сфера освіти — понад 26 мільярдів гривень. На галузь охорони здоров’я спрямували майже 7 мільярдів гривень. Це при тому, нагадаю, що медзаклади, за реформою, тепер фінансує держава, — сказав мер. — А сфера соціального захисту столиці цього року отримала — 5,2 мільярда гривень. Із них 3,4 мільярда — кошти, які направили на фінансування міської програми „Турбота. Назустріч киянам“», — наголосив Кличко.

Він зазначив, що майже два роки світ живе в новій реальності — в умовах пандемії та кризи, яку вона спричинила. І звичайно, ця ситуація другий рік поспіль відображається на житті міста.

Нагадаємо, Київ та інші міста чекають сьогодні від уряду прийняття постанови про компенсацію різниці в тарифах теплопостачальним підприємствам.

Великий Київ у Google News

підписатися