Річкові подорожі Дніпром: Канів прийняв першу “Ракету” із Києва

Автор: Галина Ворона
13:23 11.09

Сьогодні, 11 вересня, у Каневі пришвартувалась перша “Ракета”, яка прибула з Києва по Дніпру. Її пасажири – члени фокус-групи, які разом із соціологами мають зробити майбутні регулярні подорожі для мандрівників максимально комфортними. Загалом планується ще три поїздки: 12, 18 та 19 вересня.

Річкові подорожі Дніпром: Канів прийняв першу “Ракету” із Києва

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури.

Одноденний промомаршрут складається з подорожі Дніпром із Києва до Канева та у зворотному напрямку. Все це на швидкісних теплоходах.

Пілотний проєкт запустили, щоб вивчити попит і можливості відновлення регулярних туристичних маршрутів, включно з можливістю співфінансування таких програм із боку держави.

За словами міністра інфраструктури Олександра Кубракова, маршрут Київ — Канів — це перший крок для старту регулярних пасажирських перевезень по річці Дніпро.

Нам важливо розуміти, чи буде генеруватися необхідний для цього попит серед українців. Надалі плануємо запускати маршрути з Києва до Чорнобиля, Переяслав-Хмельницького і Трахтемирова”, – пояснив він.

Міністр зауважив, що відновлення туристичних маршрутів рікою є частиною загальної стратегії розвитку внутрішніх водних шляхів Міністерства. Ріка має стати зручнішою та безпечнішою як для пасажирських, так і вантажних перевезень.

Нагадаємо, раніше “ВК” писав, що з Києва до Канева курсуватимуть швидкісні “Ракети”. Передбачається, що шлях на «Ракеті« від Києва до Канева складе близько двох годин.

Великий Київ у Google News

підписатися