Резиденція Доброчара та купол з ілюмінацією: деталі новорічного свята цього року

Автор: Марія Супрун
14:53 11.11.2021

Ялинка в Києві цьогоріч буде прикрашена на тему народження Ісуса.

Резиденція Доброчара та купол з ілюмінацією: деталі новорічного свята цього року

Про це розповів президент Folk Ukraine – організатора новорічного свята на Софійській площі – Ігор Добруцький, пише kyiv.media.

За його словами, ялинку прикрасять за тематикою Різдва, з вертепом та історією народження Христа. Навколо ялинки зроблять панно, де зберуть 38 героїв зі святого сімейства.

“Над ялинкою буде знову таке велике шатро, купол із ілюмінацією десь в 60 метрів в діаметрі. Це буде дуже затишно. Різдвяні мелодії також додадуть атмосфері цій святій місцині”, – розповів Добруцький.

Аби не створювати натовпу на Софіївській площі, резиденцію з різними атракціями перенесли за місто. Там, гостей зустрічатиме казковий чарівник Доброчар, який цьогоріч стане українським Сантою.

За легендою він науковець та охоронець природи. Тож, на новій локації можна буде побачити колекції метеоритів та телескопи Доброчара, походити пекарнями та науковими лабораторіями та дізнатися, як виготовляють іграшки зі скла.

“В нас з’явився новий герой Доброчар. Для нього відвели майже 800 кв м площі, де й буде резиденція. Її розташують за Житомирською трасою. Також там влаштують фестиваль ілюмінації, де буде безліч фотозон і там можна буде зупинитися”, – зазначив організатор свята.

Нагадаємо, ціла фура іграшок: чим прикрашатимуть головну ялинку в Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися