Ціла фура іграшок та купол: чим прикрашатимуть головну ялинку в Києві

Автор: Марія Супрун
13:17 21.10

Підготовка до новорічно-різдвяного проєкту на Софійській площі розпочалася – вже готуються декорації, гірлянди та іграшки. 

Ціла фура іграшок та купол: чим прикрашатимуть головну ялинку в Києві

Цьогоріч новорічна красуня-ялинка буде вбрана кількома тисячами ялинкових прикрас і засяє гірляндами теплого кольору. Якими саме іграшками прикрасять дерево розповів сайту “Сьогодні” Ігор Добруцький – президент Folk Ukraine, організатора новорічного свята на Софійській площі.

За його словами, іграшки в цьому році будуть абсолютно новими. Зараз їх ще виготовляють на підприємстві у Львівській області.

У цьому році ми прикрасимо ялинку невеликими іграшками вітчизняного виробництва. Одна – 8 сантиметрів в діаметрі. Їх буде 20 тисяч, не менше. 75% – червоного кольору, і 25% – золотого. За обсягом це ціла фура іграшок. Приблизно, через тиждень їх привезуть до Києва“, – зазначив Добруцький.

За словами керівника Folk Ukraine, іграшки будуть зроблені з пластика, тому вони не розіб’ються. На ялинці їх розмістять точково. Новорічне дерево буде немов оповите бісером. Працівникам доведеться добре попрацювати, щоб розвісити 20 тисяч невеликих кульок на ялинці висотою в 31 метр.

Також, над головною ялинкою з’явиться купол у вигляді зоряного неба, його зроблять з гірлянд теплого кольору. Він займе площу діаметром майже 70 метрів.

Висота новорічної ялинки, як і в минулому році складе 31 метр. Над нею підвісимо гірлянди у вигляді великого купола. Вони будуть світитися теплими вогнями – від білого до червоного. Колірна гамма постійно буде змінюватися і розходитися в сторони від ялинки. Її в цьому році ми зробимо пишною, більше від минулорічної по ширині на три метри, причому по всій висоті“, – розповів Добруцький.

Раніше показали, якою буде новорічна ялинка (ФОТО).

До слова, у минулому році київська ялинка потрапила в десятку найпривабливіших різдвяних дерев Європи.

Великий Київ у Google News

підписатися