Результатом Саміту Україна-ЄС мають стати нові санкції проти РФ та протидія “Північному потоку-2” – Порошенко

Автор: Любава Лисичкіна
22:24 08.10

П’ятий Президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко закликав владу приділити особливу увагу майбутньому Саміту Україна-ЄС, який відбудеться 12 жовтня.

Результатом Саміту Україна-ЄС мають стати нові санкції проти РФ та протидія “Північному потоку-2” – Порошенко

Як  повідомляє офіційний портал політсили “Європейська Солідарність”, Петро Порошенко наголосив, що Саміт має забезпечити практичні результати і зміцнити українські позиції, 

Порошенко зазначив, що є речі, які точно об’єднують українське суспільство. І якщо у 2014 році інтеграцію до ЄС підтримувала третина України, то на сьогодні абсолютна більшість українського народу – за європейську інтеграцію.

“Я пишаюся тим, що нашій команді вдалося внести зміни до Конституції, де інтеграція до ЄС і НАТО стала обов’язковою для всіх гілок влади. Я хочу наголосити, що прориви в нашій інтеграції були саме на саміті. Це було і укладення Угоди про асоціацію, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, і про нові напрями секторальної інтеграції, і про безвіз, який здавався абсолютно неймовірним”- додав політик.

За його словами дуже важливо, щоб ми приділили особливу увагу цьому Саміту і дуже шкода, що уряд не цікавить думка всієї Верховної Ради щодо бачення результатів, які треба досягнути на саміті. А це, на переконання Порошенка,  має бути спільна протидія “Північному потоку-2″,  посилення санкцій проти Російської Федерації.

“Це мають бути спільні і узгоджені дії проти зимового реваншу, на який зараз розраховує Кремль”, – наголосив Петро Порошенко. – І як знак того, що це позиція всієї Верховної Ради, що вся Україна об’єдналася задля реалізації цих цілей, голова Комітету з питань інтеграції до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе має бути включена до складу делегації на саміт”- наголосив Петро Порошенко.

До слова,  Марина Порошенко передала інклюзивному центру ігрові набори для занять з дітьми .

Великий Київ у Google News

підписатися