Мінус чотири нічних клуби. Закривати порушників карантину допомагають кияни

15:57 10.07.2020

У столиці тривають перевірки закладів і підприємств на дотримання ними регламентів роботи під час карантину. Зокрема, за порушення вже закрили 4 розважальних заклади. Патрулям повідомляють про порушення мешканці міста.

Мінус чотири нічних клуби. Закривати порушників карантину допомагають кияни

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Патрулі, до складу яких входять співробітники Держпродспоживслужби, представники поліції та «Муніципальної охорони»,  перевіряють ресторани, торговельні центри та магазини, столичні ринки. Також патрулі отримують інформацію від мешканців міста, які повідомляють про порушення.

Тільки за останніх кілька днів перевірили загалом понад 430 об’єктів. Склали 107 протоколів. Тобто кожен четвертий заклад у місті – порушує правила! А потім люди питають, звідки в нас така висока захворюваність на коронавірус. Щодо перевірок нічних клубів. Після виявлення грубих порушень спеціальна комісія ухвалила рішення про закриття вже чотирьох таких закладів. Бо вони, нехтуючи безпекою відвідувачів і порушуючи правила, працювали після 22:00. Перевірки триватимуть і надалі”, – підкреслив мер Києва.

Нагадаємо, на початку тижня комісія з надзвичайних ситуацій міста дозволила ресторанам, закладам громадського харчування та кінотеатрам і театрам працювати після 22:00 години.

Але це не стосується нічних клубів і розважальних закладів! Я не хочу нікого лякати. Але динаміка розповсюдження хвороби в нас – невтішна. І ми можемо знову повернутися до більш суворих обмежень. Давайте не доводити до цього!” – наголосив Кличко.

Як повідомлялося раніше, у столиці на сьогодні в Києві вже 5990 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, 122 – померли.

Мер Києва Віталій Кличко, який відрізняється своїм оригінальним гумором, вирішив підтримати дух городян та закликати берегти себе, надягнувши маску з новим гаслом.

Великий Київ у Google News

підписатися