Репресії проти політиків ведуться силовими структурами за згоди влади, – Прокопів

20:25 01.07.2020

В Україні політичні переслідування і репресії проти політиків, громадських активістів, героїв-військовослужбовців ведуться силовими структурами саме за мовчазної, а іноді зовсім і не мовчазної, згоди влади.

Репресії проти політиків ведуться силовими структурами за згоди влади, – Прокопів

Про це заявив заступник міського голови – секретар Київради, а також керівник партії “ЄС” у Києві Володимир Прокопів, коментуючи кримінальні переслідування п’ятого президента України Петра Порошенка, якому сьогодні суд мав обрати запобіжний захід. 

Ще нещодавно ми навіть не могли уявити, що в країні можуть підняти голову проросійські сили і неприховано агітувати за капітуляцію перед агресором, а справжні патріоти будуть знаходитися під слідством. Я проти вибіркового правосуддя, проти політично мотивованих справ”, – зазначив Прокопів.

Нагадаємо, раніше депутати фракції «Солідарність» у Київраді, представники партії «Європейська солідарність» внесли на розгляд Київради проект звернення до глави держави Володимира Зеленського з вимогою припинити кримінальні переслідування п’ятого президента України Петра Порошенка, а також громадських лідерів та активістів Євромайдану – Стерненка, Чорновол, Федини, Омеляна, Марченка, Звіробій.

Всього проти Порошенка відкрили 24 кримінальні справи. 

Як повідомлялося раніше, Печерський суд оголосив перерву в засіданні щодо обрання запобіжного заходу п’ятому президенту Петру Порошенку. Слухання продовжать 8 липня об 11:00. Під Печерським судом на підтримку Порошенка зібралися тисячі людей

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...