Ремонт Південного мосту перенесли на наступний рік: причина

Автор: Марія Супрун
19:56 27.10

У Києві на наступний рік перенесли масштабний ремонт Південного мосту в бік лівого берега. 

Ремонт Південного мосту перенесли на наступний рік: причина

Ремонтні роботи планували проводити з 2 жовтня до 15 грудня. Дорожники ще минулої п’ятниці мали почати заміну деформаційних швів на естакаді моста. Однак ремонтники не вийшли на переправу, пише Сьогодні.

Як пояснили у “Київавтодорі”, проведення масштабного ремонту перенесли через прохання громадськості, щоб не обмежувати рух транспорту на переправі і не створювати величезних заторів. Також синоптики повідомляють про погіршення погодних умов, що не сприятиме ремонту.

Заміну деформаційних швів на естакаді Південного мосту перенесено на квітень 2022 року. Це необхідно для якісного виконання ремонтних робіт“, – повідомили дорожники.

Щоб замінити один шов, повністю розбирається половина естакади. Новий деформаційний шов фактично вварюють в конструкцію мосту.

За словам дорожників, ремонтні роботи під естакадою почалися ще на початку серпня і тривають досі. За допомогою автопідйомників ремонтники відбивають старий захисний шар бетону, армують його заново. Роботи ведуться на кількох опорах естакади.

Підрядник повинен замінити 18 деформаційних швів на естакаді Південного мосту. Їх виготовили на підприємстві в Німеччині і вже почали доставляти до Києва. 

Всього на Південному мосту 46 деформаційних швів, 28 із них вже замінили. Залишилося ще 18. Їх мінятимуть в наступному році. І є надія, що замінять всі вісімнадцять, а не тільки шість, як планувалося раніше.

Нагадаємо, капремонт на Кільцевій від Одеської площі триває: автодорівці зізналися, коли повністю відкриють рух.

Великий Київ у Google News

підписатися