Реконструкція трамвайної лінії на Алматинській завершена. Курсуватимуть сучасні PESA та «Татра-Юг»

Автор: Марія Супрун
15:26 30.12.2021

Реконструкція трамвайної лінії на вулиці Алматинській завершена. Тривають останні приготування перед повноцінним запуском лінії трамвая на мікрорайон ДВРЗ. Наразі в технологічному режимі запущено рух мережею, тривають пусконалагоджувальні роботи, випробування і обкатка рухомого складу.

Реконструкція трамвайної лінії на Алматинській завершена. Курсуватимуть сучасні PESA та «Татра-Юг»

Як повідомляє КП «Київпастранс», вже за кілька тижнів рух трамваїв вулицею Алматинською відновлять повноцінно.

Запуск лінії забезпечить пряме транспортне сполучення мешканців мікрорайону ДВРЗ і Дніпровського району з іншими районами міста та Святошино-Броварською лінією метрополітену. Користуватимуться трамваями щодня близько 32 тисяч пасажирів.

Зокрема, тут оновили трамвайне полотно, контактну мережу, зупинки та технічну інфраструктуру лінії. Це понад 11 кілометрів колій, 12 посадкових платформ та 7 павільйонів очікування.

Тепер крім стареньких трамваїв тут зможуть курсувати і нові – PESA та «Татра-Юг». У наступному році кількість новеньких трамваїв на маршрутах  обіцяють поступово збільшувати.

До слова, «Київпастранс» показав відео, як по оновленим коліям курсує трамвай «Татра-Юг» – переглянути можна за посиланням.

Нагадаємо, в рамках реконструкції швидкісного трамвая від Кисневого заводу до Юри повністю оновили лінію, на підході нові зупинки.

Великий Київ у Google News

підписатися