Рейтинг районів у січні: де найкраще дбають про киян

13:17 17.02

Голосіївський, Святошинський та Солом’янський райони столиці визнано кращими за результатами оцінювання діяльності райдержадміністрацій у січні 2021 року.

Рейтинг районів у січні: де найкраще дбають про киян

Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Шевченківський, Дніпровський, Оболонський та Печерський райони столиці посіли 4-7 місця відповідно. Замикають січневий рейтинг Дарницький район – на 8 місці, Деснянський та Подільський – на 9 та 10.

Рейтинги райдержадміністрацій складають, щоб виявити проблемні питання життєдіяльності районів столиці та оперативно їх вирішити.

При оцінюванні РДА брали до уваги окремі показники, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста: виконання звернень громадян, стан ліфтового господарства, благоустрій територій, рівень охоплення профілактичними щепленнями населення та кількість підписаних декларацій з сімейним лікарем, рівень сплати за оренду комунального майна, влаштування дітей-сиріт до сімейних форм виконання тощо.

Так, за січень 2021 року оцінювання здійснювалося за 17 показниками з 21. Наприклад, за показником “Рівень виконання звернень громадян з питань життєдіяльності району” найвищий результат показали Дніпровський, Святошинський та Солом’янський райони.

За рівнем виконання звернень громадян із питань житлового господарства першість мають Святошинський, Солом’янський та Оболонський райони столиці.

У Святошинському, Солом’янському та Дніпровському районах найкращий результат за показником “Рівень виконання звернень громадян з питань забезпечення благоустрою міста”.

Найшвидше відновлювали благоустрій в місцях аварійних розриттів у Солом’янському, Голосіївському та Шевченківському районах. Не закрито жодної аварійної картки на порушення благоустрою у Дарницькому, Оболонському та Печерському районах. Загалом у січні 2021 року видано 222 аварійні контрольні картки на порушення благоустрою у зв’язку з проведенням аварійних робіт на інженерних мережах.

У всіх районах столиці у січні 2021 року організація проведення сільськогосподарських ярмарок відмічена на високому рівні.

За перший місяць року в 29 будинках столиці обрано форму управління багатоквартирним будинком. Так, утворено 20 ОСББ та обрано 9 управителів. За цим показником лідируючі позиції займали Голосіївський, Солом’янський та Печерський райони. Натомість у січні співвласниками жодного будинку у Деснянському районі не змінено форму управління.

Найкращий стан ліфтового господарства у Шевченківському, Печерському та Святошинському районах. Найгірша –  у Дніпровському, Деснянському та Голосіївському районах, де середня щоденна кількість простоїв ліфтів складає понад 1 добу.

За рівнем охоплення населення профілактичними щепленнями відповідно до річного календаря найвищий результат у Святошинському, Солом’янському та Печерському районах. Найнижчі показники мали Деснянський і Подільський райони. Найбільш активно укладали декларації з сімейними лікарями мешканці Дарницького та Шевченківського районів. Найнижчий показник зафіксовано у Печерському районі.

У січні поточного року не оцінювався рівень освоєння видатків на капітальні вкладення та капітальний ремонт за рахунок коштів бюджету міста Києва. Це пов’язане з тим, що райдержадміністраціями здійснювалась підготовка та погодження розпорядчих документів, проєктної документації, адресних переліків об’єктів капітального ремонту. Крім того, рейтингування не проводилось за показниками річної звітності – щодо укомплектованості закладів дошкільної освіти та впровадження змін в організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти. У зв’язку з обмеженням доступу відвідувачів до приміщень центрів надання адміністративних послуг оцінка їх роботи також не проводилась.

Читайте також: Як розподіляється столична казна: райони Києва у фактах і цифрах

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...