Рейтинг Порошенка зріс. Якби вибори були сьогодні, розрив із Зеленським не перевищив би 20%

Автор: Тетяна Сененко
15:15 14.06

Рейтинг п’ятого президента, лідера партії “Європейська солідарність” Петра Порошенка зріс. В умовному другому турі виборів, у парі Зеленський-Порошенко розподіл голосів становив би 60 до 40%.

Рейтинг Порошенка зріс. Якби вибори були сьогодні, розрив із Зеленським не перевищив би 20%

Про це свідчить опитування, яке проводилось фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 14 по 19 травня.

“Якби вибори президента України відбувались би на момент опитування, то перемогу на них здобув би чинний президент Володимир Зеленський. За нього готові проголосувати у першому турі 20% усіх опитаних (31% серед тих, хто прийде на вибори та визначився з голосом). Друге місце утримує п’ятий Президент Петро Порошенко. За нього готові проголосувати 12% усіх опитаних (18,6% тих, хто визначився і прийде на виборчі дільниці)”, – йдеться у повідомленні Демініціатив.

Як відомо, в першому турі президентських виборів у 2019 році Володимир Зеленський набрав 30,24% голосів виборців, а Петро Порошенко – 15,95% голосів.

Третє і четверте місця посідають Юрій Бойко та Юлія Тимошенко (різниця між ними менше похибки дослідження). За першого серед усього населення готові проголосувати 8,8% виборців (12,7% тих, хто визначився і прийде голосувати, а за Тимошенко – 8,4% усього населення (11,7% тих, хто визначився і прийде на виборчі дільниці).

Читайте також: Рейтинг партій: у “Слуги народу” вже менше 20%, “Євросолідарність” нарощує підтримку

На шостому місці – Ігор Смешко, який отримав 4,2% всіх виборців, або 5,7% тих, хто визначився і прийде на дільниці. Інші наявні кандидати не мають такої значної підтримки.

До слова, станом на першу половину червня пропрезидентська партія “Слуга народу” та політсила “Європейська Солідарність” ділять перше-друге місце в партійному рейтингу.

Нагадаємо, рейтинг президента Володимира Зеленського продовжує падати.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...