Рейд проти стихійної торгівлі у Деснянському районі: 2 осередки розігнали і продезинфікували

19:05 07.07.2020

7 липня у Деснянському районі провели рейд проти незаконних торговців, під час якого виявили 2 осередки стихійної торгівлі і вручили продавцям 15 приписів. На місцях, те торгували з рук, провели дезінфекцію.

Рейд проти стихійної торгівлі у Деснянському районі: 2 осередки розігнали і продезинфікували

Про це повідомляє у Facebook Департамент міського благоустрою Київської міської державної адміністрації.

Там кажуть, що полювали на незаконних торговців разом з представниками Головного управління Держспоживслужби у м. Києві, МНС, “Київблагоустрій” та “Муніципальна варта”.

Під час перевірки було виявлено 2 осередки стихійної торгівлі:

  • вул. Попудренка (станція метро “Лісова”)
  • пр-т Маяковського, 17.

За результатами рейду продавці отримали від інспекторів благоустрою 12 приписів з вимогою надати дозвільну документацію на розміщення торговельних наметів, а працівниками МНС провели дезінфекцію місць.

Киянам нагадують, що торгівля “з рук” – це не тільки порушення чинного законодавства України (ст.160 КУпАП), а ще й потенційна небезпека для споживача, адже продукти харчування, що реалізуються безконтрольно, не проходять обов’язкову лабораторну перевірку. Купуючи з рук, особливо молочні, м’ясні та рибні продукти, кожен наражає на небезпеку себе та своїх рідних.

Читайте також: Фото дня. Стихійна торгівля “на кістках” розстріляних нацистами людей 

Нагадаємо, раніше директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба пояснив “Великому Києву”, чому у столиці не можуть побороти стихійну торгівлю та що для цього треба.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...