“Реанімація переповнена, смертей не меншає” – головлікарка Олександрівської лікарні

14:08 19.06.2020

У Києві  збільшилося навантаження на лікарні, де лікують пацієнтів з коронавірусом. В Олександрівській лікарні переповнені відділення реанімації, а кількість смертей не зменшується.

“Реанімація переповнена, смертей не меншає” – головлікарка Олександрівської лікарні
Світлодіодне освітлення

Про це розповіла головна лікарка Олександрівської лікарні Людмила Антоненко в ефірі телеканалу 1 + 1.

Переповнені відділення реанімації. Останній місяць 8-9 важких хворих, з яких від 1 до 3 інфікованих перебувають на апараті штучної вентиляції легенів. Зменшення кількості смертей ми не спостерігаємо. Важка категорія хворих з вираженою дихальною недостатністю вмирають”, – сказала Антоненко.

За її словами, медики одразу визначають пацієнтів з COVID-19, відрізняючи симптоми від пневмонії. Як правило, інфікування коронавірусом супроводжується великою запальною реакцією, а також порушенням згортання крові.

Антоненко впевнена, що щоденне збільшення інфікованих хворих, в т.ч. в Києві, пов’язане з ігноруванням і нехтуванням всіх заходів, які були визначені карантином.

Як повідомлялося раніше, у стаціонарах столичних лікарень з діагнозом коронавірус сьогодні перебувають 222 пацієнта, 47 – у важкому стані. Крім того, за минулу добу з пневмонією госпіталізували 62 людини.

У Києві за добу підтвердили коронавірус у 92 людей. Один випадок – летальний. Всього у столиці 4176 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, померли 96 киян. 

В Україні другий день підряд фіксується антирекорд захворюваності. Кількість хворих становить уже майже 35 тисяч. Водночас з 22 червня у Києві можуть послабити карантин.

 

Великий Київ у Google News

підписатися