Рашистські ґвалтівники казали: “Так буде з каждой нацистской шлюхой”, “Вы никогда не родите украинских нацистов”

Автор: Ольга Даниленко
17:07 14.04

Сексуальне насилля російськими військовими здійснене до українських жінок, дівчат, дітей, чоловіків, літних людей має масовий характер. Жінки розповіли, що під час зґвалтування рашисти казали: “Мы доведем вас до того, что вы никогда не родите украинских нацистов”.

Рашистські ґвалтівники казали: “Так буде з каждой нацистской шлюхой”, “Вы никогда не родите украинских нацистов”

Про це повідомила на брифінгу Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова, передає “ВК”.  

Вона акцентувала, що Офіс Омбудсмена має факти зґвалтувань, про які розповідають самі українці, телефонуючи на гарячу лінію Омбудсмена. З постраждалими працюють психологи.   

Коли людину ґвалтують, більшість з них не хочуть про це розповідати. Коли прокурори чи слідчі говорять про зафіксовані 20 зґвалтувань, це тільки ті, хто офіційно звернувся й розказав про це. Однак, нам телефонують на гарячу лінію. Ми все фіксуємо. Коли наші громадяни оговтаються після цих страшних трагедій, сподіваємося, вони зможуть офіційно надати відповідні свідчення для спеціальних органів, – зазначила Денісова.  

Уповноважена розповіла про історії деяких постраждалих у Київській області, що звернулися до психологів та дозволили оприлюднити їхні історії без імен:  

  • 16-річну дівчину ґвалтували на вулиці два військових РФ природним й неприродним шляхом, третій тримав 25-річну сестру дівчини.  

Двоє ґвалтували, третій утримував сестру 25-річну, яка вимолювала, що краще зі мною це робите. Але вони сказали: Так будет з каждой нацистской шлюхой, – розповіла Денісова.  

  • 11-річна дитина, вийшла зібрати квіти для мами й була зґвалтована.   

Дівчинка вважає себе винною. Говорить, не дослухалася до матусі. Вона вийшла зібрати квіти. Її спіймав військовий РФ й він з нею щось робив. Що робив – досі не розповідає. Просто плаче. З нею працюють психологи, – розповіла Уповноважена.   

  • Чоловік, 45 років. Вийшов за водою, до нього підійшов російській військовий й почав бити, потім зґвалтував.  

Залишився живим, тільки тому, що російський кат подумав, що він помер, – розповідає Денісова.  

  • Зґвалтували 16 річну вагітну й 78-річну бабусю. Дівчина втратила дитину.  

Денісова також закликала постраждалих не боятися й звертатися за безплатною психологічною допомогою за номером +380 (66) 037 97 08 (у месенджери чи телефоном). Допомога повністю конфіденційна.   

Нагадаємо, у Київській області було виявлено вже понад 720 тіл загиблих цивільних в результаті російської агресії. Ще понад 200 людей вважаються зниклими безвісти. Також, мер Бучі повідомив, що в місті знайшли 403 жертви окупантів РФ.   

Як повідомляв “ВК”, російські нацисти продовжують чинити злочини проти мирних українців – знущаються та ґвалтують дітей, жінок, в тому числі вагітних, літніх людей та чоловіками. Також, один з російських військових зґвалтував немовля. 

Великий Київ у Google News

підписатися