Про це повідомляють у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця
Онкоскринінг – це дослідження вашого організму на наявність пухлин з метою ранньої діагностики. Існує декілька груп населення, яким варто регулярно робити це дослідження:
- пацієнти, які мають генетичну схильність до виникнення пухлин,
- пацієнти з кістами, гемангіомами на тілі або внутрішніх органах,
- люди, що досягли 35-річного віку,
- люди, які мають шкідливі звички, ведуть неправильний спосіб життя, погано харчуються або перебувають у токсичному середовищі,
- стресонестійкі люди.
Онкоскринінг допомагає виявити хворобу на ранніх стадіях, не доводити її до фатальних наслідків, а зупинити шляхом виходу у стійку ремісію.
Саме тому Студентська рада НМУ імені О. О. Богомольця, Студентське наукове товариство імені О. А. Киселя, Профком студентів НМУ, Товариство молодих вчених і спеціалістів за підтримки Міністерства охорони здоров’я України й у співпраці з Університетською клінікою НМУ та кращими медичними закладами столиці запустили проєкт #МедичнаПросвіта.
Задля збільшення обізнаності населення про найпоширеніші захворювання та важливості ранньої діагностики, профілактики й лікування можна взяти участь в онкоанкетуванні за посиланням - https://docs.google.com/.../1EKqWYBITs.../edit...
Як би нам не хотілося не думати про жахи реальності, але на сьогодні серед основних причин смертності у світі досі є рак. Під час кровопролитної війни, яка триває у нашій країні, це підступне захворювання не заховалось, а продовжує відбирати життя в українців.
"Усі ми сьогодні – це тил наших військових, і як вони ведуть бої з окупантами, так ми маємо боротися із раком. Ми маємо захистити себе від захворювань, щоб надалі підтримувати наших героїв", - ідеться у повідомленні.
Важливо пам‘ятати, що рак може проходити безсимптомно на початку, тому подбайте про себе та попередьте хворобу заздалегідь.
Відомо, у Києві знизилась захворюваність на грип та ГРВІ: що відомо.