Радник Конгресу США Пол Массаро приїхав до Києва з технікою для армії

14:33 05.04.2023

У середу, 5 квітня, до Києва завітав старший політичний радник Гельсінської комісії США Пол Массаро. В його повноваження входять: боротьба з корупцією, права людини, санкції тощо. До того ж іноземець відомий своєю підтримкою України в часи великої війни з РФ.

Радник Конгресу США Пол Массаро приїхав до Києва з технікою для армії
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє “Вечірній Київ”.

У столиці Массаро зустрівся з представниками фондів: «Повернись живим» та «Фонд Сергія Притули».

«Тут наш добрий друг заскочив у фонд на чай і фото з усяким добром! 180 рацій моторол, 65 автомобілок, 3 Матріси 300, 50 комплектів антен і 10 антидронових засобів — усе завдяки вашим донатам», — інформував Сергій Притула.

Також Массаро зустрівся з представниками Грузинського національного легіону.

Днями раніше він відвідав Миколаїв, Одесу та Херсон. У південних регіонах йому показали наслідки російських атак та обговорили майбутню співпрацю з американськими партнерами.

Довідково. Пол Массаро став відомим своєю безкомпромісною підтримкою України, зокрема, в українському сегменті Twitter. Він активно постить меми українських блогерів про свою позицію щодо України, а також регулярно відповідає на коментарі в українських пабліках. Массаро послідовно виступає за запровадження найбільш жорстких санкцій проти Росії, а також за максимально широку військову допомогу Україні, включно ракетними комплексами ATACMS та американськими танками.

Нагадаємо, Київ з гуманітарною місією нещодавно відвідав відомий актор Орландо Блум.

Великий Київ у Google News

підписатися