П’ять тематичних експозицій: на Троєщині відкрилась фотовиставка «Маріуполь: Мистецтво vs Війна»

Автор: Марія Супрун
10:18 19.07

Киян та гостей міста запрошують відвідати фотовиставку «Маріуполь: Мистецтво vs Війна», яка проходить у Деснянському районі.

П’ять тематичних експозицій: на Троєщині відкрилась фотовиставка «Маріуполь: Мистецтво vs Війна»

За словами депутатки Київради Ганни Старостенко, фотовиставка присвячена трагічній історії героїчного міста Маріуполя та його мешканців.

П’ять тематичних експозицій маріупольських фотографів та свідків останніх подій знайомлять із мирним життям міста до того, як його буквально знищили російські окупанти, і зі свідченнями про воєнні злочини рф.

У сучасному світі важко зрозуміти, що таке життя без їжі, води, світла, зв’язку і ще й під цілодобовими обстрілами, від яких неможливо сховатися. Ця кривава історія назавжди закарбувалась у пам’яті.

Виставку можна відвідати протягом місяця з 11:00 до 17:00 у «BiblioHub» Деснянського району (вул. Бальзака, 28).

«Коли нам запропонували організувати виставку «Маріуполь: Мистецтво vs Війна» на Троєщині, то ми одразу ж погодились, оскільки трагедія Маріуполя є страшним свідченням геноциду українського народу, про який мають знати наступні покоління, аби вони пам’ятали, як ми виборювали своє право жити в вільній та незалежній державі. Ми віримо в нашу армію, і в те, що над Маріуполем невдовзі майорітиме український прапор», – розповіла Старостенко.

Нагадаємо, в Києві пройде виставка українських брендів, що вижили під час війни.

Великий Київ у Google News

підписатися