Птахи прожили там 30 років. На Київщині врятували лелече гніздо (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
20:15 26.10.2021

У селі Горенці Бучанського району активісти перенесли лелече гніздо. За словами місцевих, птахи поселилися у їхньому селі ще 30 років тому.

Птахи прожили там 30 років. На Київщині врятували лелече гніздо (ФОТО)

Про це повідомляє ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Зазначається, що ще одну домівку для лелек фахівці укріпили у селі Горенці Бучанського району. До слова, коли фахівці переносили лелече гніздо на платформу, місцева жителька Світлана розповіла свої спогади про лелек.

“Птахи поселилися у їхньому селі ще 30 років тому. Спочатку вони вподобали місце на дереві і звили собі домівку там. Згодом, через буревій, дерево впало, і зруйнувало гніздо. Коли лелеки повернулись – гнізда не було, тож вони «облюбували» нове місце – опору. З того часу сім’ї лелек, змінюючи покоління, селяться на цьому місці. І кожного разу жителі всією вулицею радіють їх повсякденному життю: що з’являється потомство, як вчаться літати малюки”, – йдеться в дописі.

Читайте також: У Броварах розтрощили під’їзд, аби врятувати двох їжаків (ФОТО)

Нагадаємо, раніше сім’я лелек у селі Волиця Бородянського району на Київщині сильно постраждала, імовірно, від застосування пестицидів на полях. Лелеченята загинули, а за життя одного із птахів-батьків триває боротьба.

Великий Київ у Google News

підписатися