У Броварах розтрощили під’їзд, аби врятувати двох їжаків (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
12:57 27.05.2021

У Броварах, що під Києвом, рятувальники дістали з порожнини під будинком двох їжаків, які не могли вибратися. Щоб врятувати тварин, довелося демонтувати та заново ремонтувати вхід у під’їзд.

У Броварах розтрощили під’їзд, аби врятувати двох їжаків (ФОТО)

Про це повідомляє спільнота Kyiv Animal Rescue Group у Facebook.

За словами зоозахисників, їжаки, швидше за усе, заповзли у щілину під під’їздом ще восени минулого року і впали там у сплячку. За цей час в дворі будинку зробили ремонт, поклали плитку, забетонували усі діри. Їжаки опинилися у пастці, і люди побачили їх лише завдяки невеликій щілині, куди тварини просували носи, аби дихати.

Порятунком їжаків займався окремий екіпаж рятувальників, який мав спеціальне обладнання.

«За допомогою акумуляторного перфоратора і рятувального домкрата з конструкції було піднято бордюрний камінь і звільнений прохід в порожнину, достатній для того, щоб туди проникла людина. Опинившись всередині, двоє рятувальників розкопали пісок, яким підземна порожнина була забита майже доверху, ретельно обстежили весь простір і дістали з підземелля виснажених і ослаблених їжаків» — йдеться у повідомленні.

Рятувальна операція тривала майже 7 годин, після неї бордюрний камінь повернули на місце, а щілини заклали так, щоб в порожнину більше ніхто не заліз.

Життю їжаків нічого не загрожує, після реабілітації вони будуть відпущені на свободу.

Читайте також: 9 собак врятували від пекельної “турботи” господаря. Що його тепер чекає 

До слова, раніше гніздо лелеки, що розвалювалось, допомогла відновити Команда порятунку тварин.

Великий Київ у Google News

підписатися