Призначення нового керівника СБУ Києва і області назвали “вдячністю” за фальсифікації на 87-му окрузі

16:50 26.04

Президент призначив нового керівника СБУ в Києві та Київській області. Новопризначений керівник до свого призначення керував Службою безпеки в Івано-Франківській області.

Призначення нового керівника СБУ Києва і області назвали “вдячністю” за фальсифікації на 87-му окрузі
Про це у Фейсбуці написав депутат Верховної Ради попереднього скликання Олександр Черненко.
 
“От як воно іноді буває. Президент призначив нового керівника СБУ в Києві та Київській області. Нічого дивного, має право, але..За дивним збігом обставин новопризначений керівник до свого призначення керував Службою безпеки в Івано-Франківській області.На цьому збіги обставин не закінчуються. У Івано-Франківській області не так давно відбувалися вибори у 87 виборчому окрузі”, – написав він.
Черненко вважає, є дуже суттєві підстави вважати, шо результат цих виборів був сфальсифікований на користь кандидата від «Слуги народу». І є не менш суттєві підстави вважати, що відбулася фальсифікація якраз за сприяння місцевої СБУ.
 
“Могли б  так сильно  не палитися і перевести керівника СБУ з провінційного Прикарпаття до «хлібного» Києва хоча б після присяги Вірастюка, коли історія трохи призабудеться. Але навіщо чекати так довго? Адже кожен день – це бабло і потоки, ніколи зволікати”, – додав політик. 
За його словами, буде два висновки:
1. За результат будь-які виборів у Києві та області президент і його партія можуть бути спокійні.
2. Президент подав на місця чіткий сигнал. Йдіть по бєзпрєдєлу, фальсифікуйте вибори, але забезпечте результат. І вам воздасться.
Нагадаємо, раніше депутати заявляли, що другий провал у парламенті призначення колишнього виконавчого директора “Нафтогазу“, в. о. голови Міненерго Юрія Вітренка першим віце-премʼєр-міністром міністром енергетики України – це фіаско монобільшості та особисто президента Володимира Зеленського.
 
Не менш провальним назвали і призначення Олександра Скічка на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації.
 
Тим часом, рейтинг президента України Володимира Зеленського з середини березня знизився на 2,5%.
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...