Де родився, там і знадобився? Шоумен-депутат у 29 років став губернатором Черкащини

23:49 29.01

Президент Володимир Зеленський призначив Олександра Скічка на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації і вручив йому службове посвідчення.

Де родився, там і знадобився? Шоумен-депутат у 29 років став губернатором Черкащини Фото: Facebook Олександра Скічка

Як повідомляє  пресслужба глави держави, Зеленський зустрівся зі Скічком та привітав новопризначенця.

«Бажаю вам успіху на посаді. Сподіваюся, що ваші наполегливість і обізнаність у питаннях розвитку інфраструктури завдяки роботі в парламентському Комітеті з питань транспорту допоможуть у реалізації важливих для розвитку області проектів. Будівництво доріг, залучення інвестицій і покращення добробуту людей – все те, чого потребують мешканці Черкащини», – сказав Зеленський.

Указ про призначення Скічка на посаду голови Черкаської ОДА оприлюднено на сайті глави держави.

Відомо, що Олександр Скічко народився 1991 року в Черкасах. У 2013-му закінчив Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за спеціальністю «міжнародна економіка» (магістр з міжнародної економіки).

Близько 10 років займався підприємницькою діяльністю. Був одним з співведучих фінальної частини Євробачення-2017, яке проходило у Києві. У 2019-му неочікувано був обраний народним депутатом України від партії “Слуга народу”. На парламентських виборах-2019 Олександр Скічко йшов по одному з  мажоритарних округів Черкаської області.

Одружений з донькою мільйонера  Леоніда Юрушева – Єлизаветою.

До слова, вибори на посаду ректора НАУ виграв Максим Луцький – ексрегіонал та кум Табачника.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...