Привид скляного монстру: Київський апеляційний суд скасував арешт на будівлю «Київпроєкту»

Автор: Любава Лисичкіна
14:40 27.11.2021

Мова йде про будівлю «Київпроєкту», яку  хочуть перетворити на багатофункціональний комплекс KYЇVPROEKT City Space з апартаментами, офісами та комерційними приміщеннями. Це проєкт Perfect Group Дмитра Ісаєнка та Saga Development Андрія Вавриша.

Привид скляного монстру: Київський апеляційний суд скасував арешт на будівлю «Київпроєкту»

Як  ідеться у повідомленні, відповідну постанову суд  прийняв 18 листопада.

В ухвалі суду зазначається, що прокурор у клопотанні про арешт майна не зміг надати належних доказів, які б обґрунтовували арешт. У постанові апеляційного суду початок розслідування, в рамках якого на майно наклали арешт, визначають як незаконний.

Ухвала Апеляційного суду оскарженню не підлягає. 

Нагадаємо, Шевченківський районний суд наклав арешт на ділянку і приміщення «Київпроекту» на вулиці Богдана Хмельницького, 16-22. Його наклали у межах кримінального провадження Державного бюро розслідувань.

Відомо, 19 вересня 2019 року Держархбудінспекція України видала «Київпроекту» дозвіл на будівельні роботи. Будівлю «Київпроєкту» хочуть перетворити на багатофункціональний комплекс KYЇVPROEKT City Space з апартаментами, офісами та комерційними приміщеннями (ФОТО). Кажуть, що після реновації тут функціонуватимуть освітні платформи для дизайнерів, архітекторів та урбаністів, а також резиденції для мейкерів та молодих художників під наглядом кураторів.

Великий Київ у Google News

підписатися