“Привіт Януковичу”. Журналісти, яких не пустили на пресмарафон Зеленського, влаштували мітинг (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
13:40 26.11

Журналісти, яких не запросили на пресконференцію Зеленського, організували мітинг. Пресмарафон “30 запитань президенту України”, присвячений екватору його каденції проходить протягом 12:00-15:00 сьогодні, 26 листопада. На зустріч запросили представників тільки тридцяти ЗМІ.

“Привіт Януковичу”. Журналісти, яких не пустили на пресмарафон Зеленського, влаштували мітинг (ФОТО)

Журналісти хочуть продемонструвати Банковій, як багато тих, хто не зміг поставити питання президенту.

30 запитань президенту України” розпочнеться о 12:00 і триватиме три години… У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх пресмарафонів, до участі в цьогорічному заході запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ, кожен з яких матиме можливість поставити главі держави своє запитання та отримати вичерпну відповідь“, – повідомила пресслужба ОПУ. 

Все почалось з того, що журналістка Тетяна Козирєва, яку не запросили на захід із президентом, відреагувала так: “Колеги із непровідних ЗМІ, є пропозиція прийти під стіни “пресконференції”, щоб продемонструвати – скільки журналістів хотіли і не змогли поставити запитання президенту Зеленському“. 

Ця пропозиція знайшла підтримку, принаймні в коментарях до допису у Facebook.

Крім того, до місця зустрічі Зеленського зі ЗМІ прийшли громадські активісти, які, зокрема, збирають підписи за відставку керівника ОП Єрмака.

 

Зустріч із журналістами відбувається в коворкінгу Creative States недалеко від Kyiv Food Market, де Зеленський два роки тому проводив свій перший пресмарафон.

Читайте також: Пресмарафон Зеленського до екватора каденції – (ТРАНСЛЯЦІЯ) 

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський заявив, що отримав інформацію про підготовку 1-2 грудня в Україні державного перевороту. У його участь нібито втягують бізнесмена Ріната Ахметова.

Великий Київ у Google News

підписатися