Приватні будинки для літніх людей у Києві стоять на обліку. Їх можна перевірити

00:06 23.01

В Україні з 2019 року працює реєстр надавачів соціальних послуг. У цьому реєстрі міститься інформація про легальні комунальні та приватні заклади надання соцпослуг.

Приватні будинки для літніх  людей у Києві стоять на обліку. Їх можна перевірити

Як розповіла в ефірі  одного з телеканалів  міністр соціальної політики Марина Лазебна, на сьогодні Київ вніс  інформацію як щодо комунальних, так і щодо приватних установ з надання послуг людям похилого віку до реєстру.

В той же час міністерка зауважила, що інформацію про приватні заклади в цей реєстр подають обласні державні адміністрації і  10 областей не внесли в реєстр жодного приватного закладу.

За словами Лазебної, наразі  в цьому реєстрі зафіксована інформація щодо  91 комунального закладу та 42 приватних заклади. Включно з Києвом таку інформацію подали 14 облдержадміністрацій. 

” У Харківській області числяться в реєстрі  3 зареєстровані заклади, а ДСНС перевірила 118 подібних об’єктів”, –  додала міністерка.

І додала, що  Мінсоцполітики проведе перевірку закладів надання соцпослуг в усіх областях, розпочинаючи з тих регіонів, за якими відсутня будь-яка інформація. Особливо, інформація про приватні заклади.

Нагадаємо,   страшна трагедія сталася вчора у Харкові. У двоповерховому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей, загинули 15 осіб.

У суботу, 23 січня в Україні   оголошений день жалоби на загальнодержавному рівні у зв’язку із їх загибеллю  

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...