Притулок для 60 дітей різного віку: проблеми Центру реабілітації дітей №1 вивчали депутати Київради

Автор: Любава Лисичкіна
18:56 25.06.2021

Депутати “ЄС” у Київраді передали Центру соціально-психологічної реабілітації дітей №1 книги для маленьких киян.

Притулок для 60 дітей різного віку: проблеми Центру реабілітації дітей №1 вивчали депутати Київради
Як повідомляють у “Європейській Солідарності”, депутати Київської міської ради Ярина Ар’єва, Олександр Супрун та Ірина Никорак відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1. Вони передали дітям книги, придбані у видавництві «Веселка» та поспілкувалися з директором Центру.
Наразі заклад надає притулок для 60 дітей усіх вікових категорій. Серед них вихідці з неблагополучних сімей та діти з проблемами зі здоров‘ям.
 
Згідно з положенням Міністерства соціальної політики України, 40% дітей можуть лишатися у закладі цілодобово. Проте у нинішніх умовах вимоги положення неможливо імплементувати.
 
«Маємо зробити все для забезпечення якісної соціалізації дітей, які в силу різних обставин позбавлені батьківського піклування. Ми повинні допомогати цим дітям віднайти свою правильну дорогу у життя. Це обов’язок європейської соціальної держави» – переконаний Олександр Супрун.
 
Також існує проблема забезпечення охорони Центру та безпеки його вихованців. Команда педагогів закладу майже повністю на волонтерських засадах займається соціалізацією випускників Центру.
«Як депутатка, представниця постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики та просто як людина, я буду  докладати зусилля для захисту дитинства молодих киян», – наголосила Ярина Ар‘єва.
До слова, “Європейська Солідарність” вимагає викликати Зеленського на засідання ТСК у справі “вагнерівців”.

Великий Київ у Google News

підписатися