Притула опинився в центрі антисемітського скандалу

15:50 13.11.2020

Екскандидат у мери Києва та шоумен Сергій Притула потрапив у антисемітський скандал під час ефіру на “Радіо НВ”.

Притула опинився в центрі антисемітського скандалу

Реакція від Об’єднаної єврейської громади України поступила майже миттєво. 

В ефір зателефонував якийсь Роман із Краматорська, який назвав святкування єврейського Нового року в Умані – “шабашем”, а цадика Нахмана назвав “нациком хацманом”. Притула не тільки не повідомив слухачам про неприпустимість використання радіо як рупора юдофобських висловлювань, а й, навпаки, вступив зі слухачем у доброзичливу бесіду і з приємною усмішкою повідомив, що “повністю поділяє його емоційне обурення” і “страшенно радий чути його в ефірі з таким хорошим настроєм”, – йдеться в повідомленні.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Bеликий Київ (@big_kyiv)

Поведінку ведучого засудила також Комісія з журналістської етики. 

Комісія зважає на значний досвід Сергія Притули у веденні прямих ефірів і не може розцінювати його дії як несвідомі або такі, які викликані розгубленістю через нову ситуацію. Враховуючи суспільний резонанс, який викликав зазначений випадок, рівень охоплення авдиторії радіо, глибокий рівень образ та можливі наслідки інциденту у вигляді подальшого розпалювання міжетнічної ворожнечі, Комісія оголошує ведучому прямого етеру Сергію Притулі та Радіо НВ публічний осуд.”, – сказано в рішенні комісії.

Окрім того, єврейська громада висловила намір звернутися в поліцію Краматорська із заявою про відкриття кримінальної справи за ст. 161 КК України (розпалювання міжнаціональної ворожнечі). 

Нагадаємо, що нещодавно Сергій Притула та Дубінський посварились у прямому ефірі. “Абсолютний мерзенник” та “тупа тварина” – такими люб’язностями обмінялись екскандидати в мери Києва. 

Читайте також: Битви кандидатів в TikTok. Притула висміяв Верещук, яка глумилася над Кличком у вишиванці

Великий Київ у Google News

підписатися