Приплили. Посвідчення судноводіїв видавали за хабарі

19:52 24.11.2020

Посвідчення судноводіїв видавали за хабарі у Держслужбі морського та річкового транспорту України.

Приплили. Посвідчення судноводіїв видавали за хабарі

Про це повідомляє Київська міська прокуратура. 

Зазначається, що службову особу Державної служби морського та річкового транспорту України та посередника, викритих у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, затримано. 

Згідно з матеріалами слідства, посадові особи Державної служби морського та річкового транспорту України, залучивши до протиправної діяльності представників приватних компаній, що здійснюють діяльність по навчанню судноводіїв маломірних суден, організували схему одержання неправомірної вигоди за здачу іспитів та видачу посвідчень судноводія.

Як працювала схема

Працівник школи під час здійснення набору в навчальні групи повідомляв слухачам, що здача іспитів та видача посвідчень судноводія маломірного судна відбуватиметься в Київській держаній академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного. 

Але

Успішна здача іспитів можлива лише при наданні неправомірної вигоди на адресу службових осіб Державної служби морського та річкового транспорту України.

У разі відмови надавати неправомірну вигоду, іспит скласти буде неможливо.

Чим закінчилось

24.11.2020 року у ході спільної спецоперації Київської місцевої прокуратури № 9, СВ Солом’янського УП ГУНП України в м. Києві та за оперативного супроводження ГУ БКОЗ СБ України під час передачі неправомірної вигоди в розмірі 10 тис. грн. затримано працівника школи, яка зобов’язувалась забезпечити за вказані кошти безперешкодну здачу іспитів та видачу посвідчень судноводія маломірного судна.

Читайте також: Відповідального за благоустрій на Солом’янці спіймали на хабарі

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...